Školení WordPressu v Praze

Místo konání: centrum Prahy (bude upřesněno před kurzem)

Termíny:

 • středa 26. 6. 2019 od 18:00-21:00 hodin
 • středu 10. 7. 2019 od 18:00-21:00 hodin

* Minimální počet účastníků jsou 3 a maximální 8. Pokud se termín dostatečně nenaplní, budu vás den předem informovat a vrátím vám peníze.

Po kurzu dostanete materiály, díky kterým si budete schopní zopakovat probrané postupy a upravovat svůj web doma. Pro účastníky školení WordPressu jsem založila fb skupinu Kurz WordPressu.

Cena: 1500 Kč/3 hod

Obsah Kurzu WordPressu: 

 1. Co je WordPress
 2. Doména a hosting
 3. Instalace WordPressu
 4. Základní nastavení
 5. Šablony
 6. Úprava stránek a příspěvků
 7. Menu a widgety
 8. Pluginy
 9. Údržba webu
 10. Dotazy

Osobní konzultace v Praze

Pokud máte zájem o individuální školení v Praze, kde se budeme věnovat pouze vašemu webu a vašim konkrétním problémům. Mohu za vámi přijet do vaší kanceláře nebo se můžeme sejít v příjemné kavárně. Můžu vám pomoci se založením webu, jednoduchými úpravami v rámci šablony či marketingem.

Budu ráda, když si předem promyslíte, co po mně budete chtít a pošlete mi zadání. Budu tak mít lepší představu o vašich požadavcích. Následně se domluvíme na místě a termínu setkání.

Cena: 750 Kč/hod (min 2 hodiny)

Skype konzultace

Pokud nejste z Prahy nebo chcete šetřit čas, můžete se mnou konzultovat svůj web po Skypu přes sdílenou obrazovku. Můžu vám pomoci se založením webu, jednoduchými úpravami v rámci šablony či marketingem.

Budu ráda, když si předem promyslíte, co po mně budete chtít a pošlete mi zadání. Budu tak mít lepší představu o vašich požadavcích. Následně se s vámi domluvím na termínu hovoru.

Cena: 500 Kč/hod (min 2 hodiny)

Ceník platný od 1. 3. 2019